Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

Alo Yol Dostu

Alo Yol Dostu

ALO YOL DOSTU 7/24 HİZMETLER DÜNYASI YOL YARDIMINDAN FAZLASI

Bridgestone Alo Yol Dostu, başınıza gelebilecek her türlü sorununuzda veya herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda, bir telefonunuzla çözüm getirmeyi amaçlayan bir Bridgestone hizmetidir. Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 365 gün 24 saat size yardım edebilecek özel bir dostunuz var. Aracınız mı bozuldu? Aracınızın çekilmesi ya da vinçle kurtarılması mı gerekiyor? Şehirler arası yolda zorunlu konaklama mı yapmalısınız? Kapıda mı kaldınız? Sevgilinize çiçek mi yollamak istediniz? Nöbetçi eczaneden ilaç mı almalısınız? Yaşlılar ya da çocuklar için bakıcı mı gerekti? Uçak bileti rezervasyonunu yaptırmaya zaman bulamadınız mı? Ve daha birçok sorun... Bunları hiç dert etmeyin! Yılın her günü, günün her saati Alo Yol Dostu’nu çekinmeden arayın...

Alo Yol Dostu Hizmeti artık motorsiklet sahiplerine de hizmet vermeye başladı, hizmet verdiğimiz motorsiklet lastiği satış noktalarını görmek için tıklayınız.

Herhangi bir yol yardımından çok daha fazlasını sunan Bridgestone Alo Yol Dostu, sizi yarı yolda bırakmaz!

Yol yardım hizmetinizi aktif hale getirmek veya yol yardım hizmetinizin aktif olup olmadığını kontrol etmek için; yol yardım ve plaka bilgilerinizi aşağıdaki alanlara girmenizi rica ederiz.

  • Gönder