Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

KAMPANYALAR

16.06.2017

Bridgestone'dan 4 Yaz Lastiği Alana 150 TL'ye Varan İndirim!

Bridgestone'dan 4 Yaz Lastiği Alana 150 TL'ye Varan İndirim!

Bridgestone'dan 4 Yaz Lastiği Alana 150 TL'ye Varan İndirim! Üstelik BP'den 50 TL Yakıt Hediye!

Kampanyaya BonusFlaş ile katılın, 600 TL ve üzeri harcamada 60 TL bonus kazanma şansını ve Bonus'a özel 9 taksit fırsatını kaçırmayın.

 

 

BonusFlaş Kampanya Koşulları

Kampanyadan sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, ParaCard’lar ve sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin Bonus Business ve Easy kredi kartları dahildir. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 19 Mayıs 2017 tarihinde kartlara yüklenecektir. 30 Mayıs 2017’e kadar kullanılmayan bonus, 31 Mayıs 2017’de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr Kampanya hakkında daha fazla detayı BonusFlaş indirerek inceleyebilirsiniz.

 

Bonus Kampanya Koşulları

Kampanya 01 Mart 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. 9 taksit veya 3 ay erteleme kampanyası işyeri tarafından uygulanacak 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +6 taksit veya 3 ay erteleme ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar için geçerlidir. Flexi kart sahiplerinin katılımı İçin “EVET BRIDGESTONE veya LASSA veya OTOPRATIK” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekir. Vadeli taksit, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Cards, Bonus Flexi, Bonus Genç, PTT Bonus, Burgan Bonus, Burgan Ticari Kartları, ŞekerBank Ticari kredi kartları ve İNG Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 60Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur.geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

 

BP Yakıt Kampanya Koşulları

Bu kampanya 1 Nisan - 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Türkiye genelindeki Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm Bridgestone yetkili satış noktalarından, otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu Bridgestone markalı yaz ve kış lastiklerinden tek seferde 4 adet alım yapanlar, kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında kullanabilecekleri 50 TL değerinde hediye yakıt kazanacaklardır. Kampanyaya katılım ilk 25.000 kişiyle sınırlıdır. Kampanya, nakit ve kredi kartıyla yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Fiyatlara KDV dahildir. Yakıt hediyesi için Brisa noktalarından tek seferde 4 lastik alışverişi kapsamında oluşan fatura bilgileri Brisa Bayi Bilgi Sistemi’ne bayi tarafından girilecek, bu bilgilerle birlikte kampanya şifresinin yer aldığı sertifika, Brisa bayisi tarafından oluşturulup müşteriye verilecektir. Müşteriler, Brisa bayilerinden temin ettikleri kodu, BP Club üyesi BP istasyonlarındaki kasa görevlisine vererek BP Club POS cihazına girişini yaptırdıktan sonra, BP Club Card okutularak 50 TL değerinde hediye yakıt (BP Club puanı) yüklenecektir. Yakıt hediyesini kullanabilmek için BP Club Card sahipliği zorunludur. BP Club Card’ı olmayan müşteriler BP Club üyesi BP istasyonlarından kartlarını temin edebilirler. Kartlarını kullanabilmeleri için, öncelikle kartlarını aktifleştirmeleri gerekmektedir. Kartların aktifleştirilmesi için, aralarında boşluk bırakılarak, AKTIF, 16 haneli BP Club Card numarası, ad ve soyadı yazılarak 2802’ye SMS gönderilmesi yeterlidir. SMS gönderimi operatörlerce ücretlendirilecektir. Aktifleştirilen kartlarla hediye yakıt yüklemesi anında yapılabilir. Kampanyadan kazanılan puan BP Club Kart Sadakat Programı kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt/otogaz alımında harcanabilecektir. Kazanılan puan 15 Haziran 2017 tarihi saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan puan silinecektir. Kampanyadan yararlananlar, aynı anda BP Club programı dahilindeki diğer kampanyalardan yararlanamazlar. BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan her kart, telefon numarası ve şifreyle sadece bir kez yararlanılabilir. Yakıt hediyesi kazanılan alışverişin iptali ve iadesinde kampanyadan yararlanılamaz. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Kötüye kullanım ve suiistimalin gerçekleştiği durumlarda BP Petrolleri A.Ş., ilgili kartları iptal etme, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.