Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

24.12.2010

Bridgestone Emniyet Lastiği

Bridgestone Emniyet Lastiği

Kalitesi, performansı, hizmet garantisi ve güvenliğe verdiği önemle bilinen Bridgestone’un yeni iletişim kampanyası, Bridgestone Emniyet Lastiği başladı.

Yola Güvenli Çık, Yolun Hep Açık sosyal sorumluluk projesi ile trafik kazaları, araç güvenlik önlemleri, trafik bilinçlendirmesi konularında hassasiyetini ortaya koyan Bridgestone, emniyet konusuna odaklanan bu kampanyasıyla da güvenlik vaadini destekliyor.

Bridgestone Emniyet Lastiği kampanyası çerçevesinde 15’er saniyelik dört adet reklam filmi çekildi. Filmde kullanılan jingle’ı da Nil Karaibrahimgil hazırladı. Radyo spotlarında da kullanılacak olan jingle’ı dinlemek ya da indirmek için burayatıklayabilirsiniz.

Bridgestone Emniyet Lastiği filmlerinde basketbolcu Ömer Onan, spor yorumcusu Güntekin Onay ve oyuncular Özgür Ozan, İlker Aksum rol alıyor.

Lastik sektörününün genel alışkanlıklarının aksine, filmlerde otomobil kullanılmadı. Bridgestone ürünlerinin odak noktası yapıldığı reklam filmlerini buradan izleyebilir ya da indirebilirsiniz.