Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone
01.04.2022

Bridgestone Lastik Sigortası

Bridgestone Radyal Traktör Lastigi Sigortası Nedir?

Bridgestone Radyal Traktör Lastigi Sigortası, yoldan kaynaklı hasarla karşılaştığınızda, hasarlı lastiğinizin yerine alacağınız Lassa markalı lastiğin tavsiye edilen perakende satış fiyat listesindeki peşin fiyatının yarısının Lassa tarafından karşılanmasıdır.

Kayıt Ol
Kampanya Koşulları

01 Nisan 2021-01 Nisan 2022 tarihleri arasında , yetkili bayiler ve Lastiğim noktalarından aynı anda 2 adet Lassa marka radyal traktör lastiği satın alan traktör sahipleri bu uygulamadan faydalanabilir.

Uygulama, kampanyaya katılan Yetkili Bayi ve Lastiğim noktalarında geçerlidir.

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde lassa.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kayıt işlemi yapılır. Kayıt işleminin ardından, yapılacak kontrole göre üyelik bilgileri onaylanırsa, müşterinin kayıtlı cep telefonuna “Üyelik Numarası” SMS ile gönderilir ve bu numara ile uygulamadan yararlanılabilir. Hasar kaydı sırasında üyelik numaranızı paylaşmanız gerekmektedir. Yapılan kayıt ve üyelik durumunu üyelik numarası veya plakayla lassa.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.