Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone
01.04.2023

Bridgestone Lastik Sigortası

Bridgestone 17 Jant ve Üstü Lastik Sigortası Nedir?

Bridgestone Lastik Sigortası, yoldan kaynaklı hasarla karşılaşıldığında hasarlı lastiğin ücretsiz bir şekilde yenisiyle değiştirilmesidir.

Kampanya Koşulları

01 Nisan 2022-01 Nisan 2023 tarihleri arasında , yetkili bayiler veLastiğim noktalarından en az 4 adet Bridgestone marka; 17 jant ve üzeri Binek, RFT ya da 16 jant ve üzeri RFT ve 4X4 lastik satın alan özel araç sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya katılan yetkili satış noktalarının listesi www.bridgestone.com.tr internet sitesindeki “Kampanyalar” bölümünden incelenebilir.

Uygulama, kampanyaya katılan Yetkili Bayi ve Lastiğim noktalarında geçerlidir.

Fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde bridgestone.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kayıt işlemi yapılır. Kayıt işleminin ardından, yapılacak kontrole göre üyelik bilgileri onaylanırsa, müşterinin kayıtlı cep telefonuna “Üyelik Numarası” SMS ile gönderilir ve bu numara ile uygulamadan yararlanılabilir. Hasar kaydı sırasında üyelik numaranızı paylaşmanız gerekmektedir. Yapılan kayıt ve üyelik durumunu üyelik numarası veya plakayla bridgestone.com.tr web sitesindeki kampanyalar bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 08502101300’ı arayabilirsiniz.

Kayıt Ol