Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

Her 500 TL'lik alışverişe 50 TL indirim !


İndirim kampanyası 16 Nisan - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı yaz, 4 mevsim, binek ve hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.


Kampanya Koşulları


Lastik alımında 500 TL ve katlarına göre indirim (örneğin, lastik alım tutarı 500 TL ile 999 TL arasındaysa 50 TL, 1000 TL ile 1.499 TL arasındaysa 100 TL) uygulanacaktır. Kampanya yetkili Brisa bayileri, Lastiğim noktaları, yetkili Brisa bayilerin tali satış noktaları, Lastik Vs.’ler, Speedy’ler ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende alım yapan müşteriler yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00 aranabilir.
Garanti Bankası taksit kampanyası, 16 Nisan 2018- 30 Haziran 2018 dönemlerinde Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, GarantiAmerican Express, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartları için geçerlidir. Bonusnet Banka kartları için ilgili bankaların görüşü alınarak bilgi paylaşılacaktır. Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları kampanya teklifi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında +6 taksit, 2 ile 3 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olup en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Vadeli Taksit ile yapılan işlemler "ilave 6 taksit" kampanya teklifi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında yapılan 2 ile 3 arası seçmeli taksit alışverişlerinin kart sahibi slip nushasında "Tebrikler. Kampanyamızdan yararlandınız." şeklinde slip mesajı yayınlanacaktır. Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; genel uygulama gereği ücret karşılığı mümkün olacaktır. Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA / BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. 
Kampanyaya, Bridgestone markalı tüm binek ve hafif ticari (17.5 jant hariç) yaz lastikleri dahildir.
Türkiye genelindeki Bridgestone ve Lassa tabelalı yetkili satış noktalarından; tek seferde 4 adet Bridgestone markalı binek /hafif ticari lastik alımına; bayinizden 1 adet kamp sandalyesi kuponu hediye edilecektir. Bayiden aldığınız kamp sandalyesi kuponu üzerindeki şifreyi www.bridgestone.com.tr’ye girerek; ad, soyad, ve iletişim bilgileriniz ile eksiksiz doldurmanız durumunda, kamp sandalyeniz belirttiğiniz adrese gönderilecektir.
16.04.2018 -31.05.2018 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Evet mümkün, fatura sahibi farklı bir isim ve adrese kupon kodunu girerek sandalye temininde bulunabilir.
Kamp sandalyelerinin kargo gönderim ücretleri Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. şirketine aittir.
Formu eksik dolduran tüm tüketicilerimizin adreslerine en geç 15 iş günü içerisinde kamp sandalyeleri teslim edilecektir.
0850 210 43 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden veya 0553 017 90 90 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan bilgi alabilirsiniz.