Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

Her 500 TL'lik alışverişe indirim, üstelik kamp sandalyesi hediye!


İndirim kampanyası 16 Nisan - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı yaz, 4 mevsim, binek ve hafif ticari grubu lastik alımında geçerli olacaktır.


Kampanya Koşulları


Lastik alımında 500 TL ve katlarına göre indirim (örneğin, lastik alım tutarı 500 TL ile 999 TL arasındaysa 50 TL, 1000 TL ile 1.499 TL arasındaysa 100 TL) uygulanacaktır. Kampanya yetkili Brisa bayileri, Lastiğim noktaları, yetkili Brisa bayilerin tali satış noktaları, Lastik Vs.’ler, Speedy’ler ve lastik.com.tr’den yapılan alımlarda geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende alım yapan müşteriler yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00 aranabilir.

Hediye kamp sandalyesi kampanyası, 16 Nisan– 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak, 17.5 jant lastikler hariç, tüm Bridgestone markalı binek ve hafif ticari araç yaz lastiği alımında geçerlidir. 4 adet Bridgestone marka tüm binek ve hafif ticari (17.5 jant lastikler hariç) yaz lastiği alımlarında 1 adet kamp sandalyesi hediye edilecektir. Bayinin vereceği kamp sandalyesi kuponundaki kodu , www.bridgestone.com.tr ‘deki forma girerek; bilgilerini eksiksiz dolduran tüketicilerimize 15 iş günü içerisinde kamp sandalyeleri gönderilecektir. Hediye kamp sandalyesi kampanyası sadece Bridgestone ve Lassa tabelalı yetkili bayilerde; sadece Bridgestone markalı binek/hafif ticari (17.5 jant hariç) yaz lastik alımlarında geçerlidir.

Garanti Bankası taksit kampanyası, 16 Nisan 2018- 31 Mayıs 2018 dönemlerinde Bonus Üyesi Bridgestone ve Lassa yetkili satıcılarında geçerlidir. Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, GarantiAmerican Express, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartları için geçerlidir. Bonusnet Banka kartları için ilgili bankaların görüşü alınarak bilgi paylaşılacaktır. Bonus Flexi, Bonus Genç kredi kartları kampanya teklifi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında +6 taksit, 2 ile 3 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olup en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Vadeli Taksit ile yapılan işlemler "ilave 6 taksit" kampanya teklifi kapsamında değildir. Kampanya kapsamında yapılan 2 ile 3 arası seçmeli taksit alışverişlerinin kart sahibi slip nushasında "Tebrikler. Kampanyamızdan yararlandınız." şeklinde slip mesajı yayınlanacaktır. Flexi Card’ların kampanyaya katılımı ; genel uygulama gereği ücret karşılığı mümkün olacaktır. Kampanya katılımı için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp LASSA / BRIDGESTONE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Garanti Bankası Bonus kampanyası,16 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan anlaşmalı Bonus program üyesi Bridgestone & Lassa bayi/yetkili satıcılarında Garanti Bankası POS’undan Bonus kartla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri lastik harcamalarında 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, ek kredi kartları ve ParaCard’lar dahildir. Ticari Kredi Kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Bonusnet bankalarına ait Bonus Kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Flexi için kampanya katılım ücreti alınmayacaktır. Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan bonuslar 22 Mayıs 2018 tarihinde kartlara yüklenecektir. 29 Mayıs 2018’e kadar kullanılmayan bonus, 31 Mayıs 2018’de geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar, tüm Bonus üyesi işyerlerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr Kampanya hakkında daha fazla detayı BonusFlaş indirerek inceleyebilirsiniz.
Kampanyaya, Bridgestone markalı tüm binek ve hafif ticari (17.5 jant hariç) yaz lastikleri dahildir.
Türkiye genelindeki Bridgestone ve Lassa tabelalı yetkili satış noktalarından; tek seferde 4 adet Bridgestone markalı binek /hafif ticari lastik alımına; bayinizden 1 adet kamp sandalyesi kuponu hediye edilecektir. Bayiden aldığınız kamp sandalyesi kuponu üzerindeki şifreyi www.bridgestone.com.tr’ye girerek; ad, soyad, ve iletişim bilgileriniz ile eksiksiz doldurmanız durumunda, kamp sandalyeniz belirttiğiniz adrese gönderilecektir.
16.04.2018 -31.05.2018 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Evet mümkün, fatura sahibi farklı bir isim ve adrese kupon kodunu girerek sandalye temininde bulunabilir.
Kamp sandalyelerinin kargo gönderim ücretleri Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. şirketine aittir.
Formu eksik dolduran tüm tüketicilerimizin adreslerine en geç 15 iş günü içerisinde kamp sandalyeleri teslim edilecektir.
0850 210 43 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden veya 0553 017 90 90 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan bilgi alabilirsiniz.