Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

08.03.2016

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası 14 Mart’ta Başlıyor

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup animasyon filmi yayına girdi. Filmde "Emniyeti elden bırakmayın ve inandığınız yola mutlaka çıkın” diyen İpek Şenoğlu, daha küçük bir kızken kurduğu, herkesi güldüren Wimbledon hayallerine nasıl ulaştığını, etrafındaki gülüşlerin nasıl hayranlığa dönüştüğünü keyifle anlatıyor ve herkesi kendi adını taşıyan tenis turnuvasına davet ediyor.

Wimbledon’da maç kazanan ilk Türk milli tenis efsanesi İpek Şenoğlu adına düzenenlenen tenis turnuvası Bridgestone’un ana sponsorluğunda başlıyor.

14-27 Mart tarihleri arasında Akatlar Clubsporium’da düzenlenecek turnuva, tenis sporuyla ilgilenen her yaştan sporcuyla, tekler ve karışık çiftler kategorilerinde gerçekleşecek.

“Bridgestone İpek Şenoğlu Cup - Tenis Turnuvası”, veteran tenisin önemini vurgulamak, tenis oynayan kişilerin artmasına ve tenisin yaygın bir spor haline gelmesine destek vermek amacıyla son dört senedir aralıksız olarak hayata geçiriliyor. Turnuva ile, her sene bir öncekine göre eklenen yeni etkinlikler ve içeriklerle katılan oyunculara daha profesyonel bir organizasyon tecrübesi yaşatabilmeyi ve benzer diğer organizasyonlara da örnek olabilmeyi amaçlanıyor. 18 – 85 yaş aralığındaki sporcuların katılabildiği turnuvanın en özel kategorisi ise “+70 Yaş” kategorisi olacak. Ümit Davala, Behzat Gerçeker, Filiz Taçbaş, Ferhat Göçer gibi isimlerin katılacağı turnuvada, her yaş ve kategoriden tenisçi karşılıklı mücadele için bir araya gelecek.

27 Mart 2016 tarihinde yapılacak ödül töreninde ise şarkıcı Özgün sahnede yer alacak.

www.ipeksenoglucup.com