Kış Lastiklerinde Her 500 TL'ye 100 TL İndirim!

Kış Lastiklerinde Her 500 TL'ye 100 TL İndirim!
Aracınıza uygun lastik ebadını bulun
Lastik Ara
Fiyat listesine göz atın
Fiyat Listesi
Size en yakın hizmet noktasını bulun
Bayiler

Bridgestone’dan 7 Kasım 2022-31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacağınız her 500TL’lik kış ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde 100TL indirim! Üstelik Garanti Bonus kart sahiplerine özel 8 taksit fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Koşulları

Kampanya  tarihleri arasında yapılacak 17.5 jant lastikler hariç tüm Bridgestone markalı otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu kış ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir. Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz.

Peşin fiyatına 8 taksit kampanyası, anlaşmalı Bonus program üyesi Bridgestone yetkili satıcılarında 7 Kasım -31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde, 300TL ve üzeri 3 taksitli işlemlere +5 Taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır. (2 taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir) Kampanyada +taksit eklenmiş en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.

Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 299.999 TL olarak uygulanacaktır. 300.000 TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı,  American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, ING Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business kredi kartları dahildir. Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET BRISA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Ek kartlar kampanyaya dahildir. FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

BRIDGESTONE’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi BRIDGESTONE’dan alınabilir. Garanti Bankasının bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kampanya kapsamında BRIDGESTONE üye işyerlerinden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili BRIDGESTONE’nun 0850 210 43 00 şikayet hattına iletebilir.