Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

16.02.2013

Motosiklet sürücülerine Türkiye'de bir ilk: Alo Yol Dostu

Alo Yol Dostu

Bridgestone motosiklet lastikleri, Türkiye’de bir ilke imza atarak kullanıcılarına ücretsiz Alo Yol Dostu Hizmeti sunuyor.

2012 yılında başlatılan uygulama Türkiye’de karayolu olarak tanımlanan her yerde geçerli bir hizmet olma özelliğini taşıyor. İki adet Bridgestone motosiklet lastiği alanlar bir sene, bir adet Bridgestone motosiklet lastiği alanlar ise 6 ay boyunca motosikletin hareket etmesini engelleyen (benzin bitmesi hariç) her durumda geçerli olan Alo Yol Dostu hizmetinden yararlanabiliyor.

Bridgestone Battlax Hyper Sport S20

Bridgestone’un Moto GP tecrübesini kullanıcılara sunduğu en yeni deseni olan Battlax Hyper Sport S20, Sport Touring ve Race kategorilerinde kullanıma uygunluk gösteriyor.

Mono spiral kuşak ve güçlendirilmiş kord yapısıyla tüm sürüş açılarında kullanıcının optimum yere basma alanı kazanmasını sağlayan Battlax Hyper Sport S20, zengin silica karışımı ve Bridgestone’un geliştirdiği NanoPro polimer teknolojisiyle düşük ısılarda da lastiğin üstün tutunma, ıslak, kuru zeminde yol tutuş ve konfor özelliklerini birlikte barındırıyor. İki farklı üç sıralı karışım teknolojisi (3LC) ise ön ve arka lastiklerde arttırılmış kuru zeminde tutunma, dönüşlerde yüksek stabilite ve gelişmiş dayanıklılık sağlıyor.