Bridgestone Yaz Lastiklerinde 4 Al 3 Öde

Bridgestone Yaz Lastiklerinde 4 Al 3 Öde
Aracınıza uygun lastik ebadını bulun
Lastik Ara
Fiyat listesine göz atın
Fiyat Listesi
Size en yakın hizmet noktasını bulun
Bayiler

15 Nisan – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak, 17.5 jant lastikler hariç, tüm BRIDGESTONE markalı otomobil, 4x4 (SUV) ve hafif ticari segmentindeki yaz ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerlidir.

Katılım Koşulları  

4 Al 3 Öde kampanyası, 15 Nisan - 30 Haziran Tarihleri arasında yapılacak, 17,5 jant lastikler hariç, tüm BRIDGESTONE markalı otomobil, 4x4 (SUV) ve hafif ticari segmentindeki yaz ve 4 mevsim lastik alışverişlerinde geçerli olacaktır.Kampanya kapsamı lastik alımları ile sınırlıdır.Kampanyalı, 4 lastik alımında geçerli olan birim fiyattır.

Taksit Koşulları

-   8 taksit kampanyası, 30 Haziran 2023 tarihine kadar kampanya anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Bridgestone işyerlerinde geçerlidir. 

- Kampanya kapsamında 8 taksit; Bridgestone tarafından yapılan 3 taksitli alışverişlere, Banka tarafından +5 taksit eklenerek geçerli olacaktır. +5 taksit kampanyası 500TL ve üzeri 3 ile 7 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. (2 taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir)

- Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 399.999 TL olarak uygulanacaktır. 400.000 TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.

-  Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, ING Bonus, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business kredi kartları dahildir.

-  Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, TEB Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

-  Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET BRISA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1,99 TL, Vodafone için 0,88 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

-  İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

-  Garanti BBVA kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait yetkili satış noktalarında ve fiyat listelerinde belirtilen ürün kodlarında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca perakende olarak alım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakları saklıdır. Ayrıntılı bilgi için 0850 210 43 00’ı arayabilirsiniz.