Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

19.10.2009

Bridgestone avantajlarıyla kış daha güzel

Kış Daha Güzel

Havaların soğumasıyla birlikte, araçlarının kışa hazırlığını şimdiden yapmak isteyen ve lastik değiştirme zamanı gelen kullanıcılar için Bridgestone’dan kolaylık. Tüm Bridgestone ürünlerinin yanı sıra, yeni kış lastikleri Blizzak LM-30, LM-35 ve DMV-1’in de dahil olduğu kampanya 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Yaklaşan kış mevsiminin zorlu koşullarında konfor, güvenlik ve performanstan ödün vermek istemeyen ve araçlarının lastiklerini yenileyecek kullanıcılar için Bridgestone’dan avantajlı bir kampanya. Bridgestone’un binek otomobiller ve 4x4 araçlar için ürettiği kış lastikleri LM-30, LM-35 ve DMV-1 ile diğer tüm ürünleri cazip koşullarla şimdi yetkili satış noktalarında. Bridgestone’a güvenenler kışı daha kolay geçirecek.

Bridgestone’un kış mevsiminin değişken hava ve yol şartlarında en iyi performansı sunmak üzere dünya yollarındaki tecrübesini aktararak geliştirdiği kış lastikleri, karlı, buzlu, ıslak ve düşük sıcaklık koşullarında araç kullanıcılarına güven veriyor.

Kışa girmeden Bridgestone lastiklerinizi alın, 2010’da ödemeye başlayın.

Bridgestone’un kış lastiklerini de kapsayan ürünleri için başlattığı kampanya çerçevesinde 300.-TL’lik lastik alımlarında Axess ile yapılan ödemelerde vade farkı olmadan, 2010’da başlamak üzere taksit imkanı sunuluyor. 30 Kasım tarihine kadar sürecek kampanya, tüm Türkiye genelindeki Bridgestone bayilerinde geçerli olacak.