Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

01.07.2008

Bridgestone’dan 4 adet lastik alana, Kask Termos hediye!

Kask Termos Hediye

Performansa susayanlara 4 lastik, gerçekten susayanlara Kask Termos!

15 Eylül – 31 Ekim 2008 tarihleri arasında, yetkili Bridgestone bayisinden 4 adet lastik alın, ister evde ister dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz Kask Termos hediyeniz olsun!

Kampanya Kapsamındaki Desenler

Potenza

Heyecan verici sürüşler için, dünyanın en prestijli pistlerinde geliştirilen Potenza lastikleri; spor kullanımı tercih eden sürücülere yüksek hızlarda hassas bir manevra kabiliyeti sunarken, ıslak ve kuru zeminde üstün yol tutuşu ve güvenli sürüş sağlar.

Turanza

Üstün konforu, mükemmel denge ile birleştiren Turanza; gelişmiş karışım teknolojileri sayesinde daha düşük ses seviyesi sunarken, ıslak zeminlerdeki mükemmel performansıyla güvenli sürüş sağlar.

Adrenalin

Sadece ileri sürüş becerilerine sahip sürücülerin değil, her sürücünün keyifle kullanabileceği ultra yüksek performans lastiği Adrenalin, F1 pistlerindeki tecrübelerden yola çıkılarak tasarlanmıştır.

Dueler

Bridgestone Dueler lastikleri, SUV ve 4x4 kullanıcılarının tüm performans beklentilerini karşılamak ve daha iyi manevra kabiliyeti sağlamak için yüksek teknoloji ürünü olarak tasarlanmıştır.

• Kask Kampanyası 15 Eylül – 31 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, POTENZA, ADRENALIN, TURANZA ve DUELER serisi lastikler için geçerlidir.

• Kampanya stoklarla sınırlıdır.