Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

21.04.2008

Brisa, lastiklerini iş makinesi sektörüyle Ankomak’ta buluşturuyor

Türkiye'nin lider lastik üreticisi Brisa, Lassa ve Bridgestone markalı iş makineleri lastikleriyle, Türkiye inşaat sektörünün önde gelen fuarı Ankomak’ta yerini alıyor.

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, 25 yıldır inşaat sektörünün uluslararası ve yerel firmalarını buluşturan Ankomak - 17. İş Makineleri, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda boy gösteriyor. Brisa, Ankomak’ta, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda iş makinesi sektörünün ihtiyacını önemli ölçüde karşılayan Bridgestone ve Lassa markalı iş makinesi lastiklerini sergiliyor. Brisa, 25 – 29 Nisan 2008 tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da düzenlenen Ankomak’ta 6.-7. Hall B700 nolu stand’da bulunuyor.

30 yılı aşkın tecrübe ve en gelişmiş teknolojiyle üretilen Bridgestone ve Lassa iş makinesi lastikleri, özellikle inşaat ve maden sektöründe faaliyet gösteren firmalara hitap ediyor. Yoldışı hizmet lastiklerinde dünyanın önde gelen üreticisi olan Bridgestone’un özellikle ülkemiz pazarında ihtiyaç duyulan vinç, back-hoe loder, silindir, kompaktör, konteyner taşıyıcı ve kaya kamyonu lastikleri olmak üzere zengin ürün portföyü fuarda sergileniyor. Brisa standında, Bridgestone teknolojisi kullanılarak üretilen Lassa markalı Earth Gripper desenli beko loder lastikler dikkat çekiyor.

Brisa, geniş ürün yelpazesini, Türkiye çapında 500’e yakın yetkili bayisi ile sunuyor. Brisa satış kadrosu, çalışma sahasının şartlarını dikkate alarak uygun özellikte lastik önermenin yanı sıra kullanım sırasında lastik performansını sürekli takip ederek teknik problemlerin çözümü için de müşterilere destek veriyor.