Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

04.06.2012

Brisa'nın size özel bir i-Cat'ı var.

Size Özel i-Cat

Tüketicisiyle olan bağını daha da güçlendirmek isteyen Brisa, yenilikçi uygulaması i-Cat ile tüketici ve bayilerine maksimum fayda sağlamayı amaçlıyor. Brisa, iPad ve bilgisayarlar için özel olarak geliştirilen ve bir katalogdan fazlasını sunan i-Cat uygulamasını tüketicilerine ve bayilerine sunuyor. Siz de Yeni i-Cat’ı hemen kullanmaya başlamak için icat.brisa.com.tr 'ye girip uygulamayı indirererek iPad’inize veya bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

i-Cat, size Brisa ve bünyesindeki markalarla ilgili aradığınız tüm içeriğe kolayca ve hızlıca ulaşma imkanı sağlıyor. Bu uygulamayla ürün araması yaparak ihtiyacınız olan ürünü bulabilir, ürünlerin detaylı bilgilerine erişebilir, Brisa bünyesindeki markaların hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca interaktif katalog özelliği sayesinde ürünleri istediğiniz şekilde sıralayarak güncel fiyatları içeren kendi ürün kataloğunuzu oluşturabilir, i-Cat’ı kullanarak Brisa markalarının gerçekleştirdiği kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Brisa’dan ve dünyadan haberleri okumanıza olanak sağlayan i-Cat, gündemi yakından takip etmenizi de kolaylaştırıyor. Brisa sistemleri ile sürekli iletişim halinde olan i-Cat size her zaman en güncel bilgileri sağlayan vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama haline gelecek.