Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

28.10.2010

Bunalıma Giren Lastiklerin Sırrı Çözüldü: Potenza S001!

Bunalıma Giren Lastikler

Pek çok video paylaşım sitesinde haber olan, ancak gizemi uzun zamandır çözülemeyen “Bunalıma Giren Lastikler”in sırrı nihayet ortaya çıkıyor. Bunalıma Giren Lastikler’in altından, Bridgestone’un yeni nesil ultra yüksek performans lastiği Bridgestone Potenza S001 çıktı! Görüldü ki, lastiklerin bunalıma girmesinin sebebi, Bridgestone Potenza S001’in diğer tüm lastiklere kıyasla çok daha yüksek performanslı olmasıydı. Bridgestone Potenza S001’in, sosyal medya kanallarındaki iletişimi için ürettiğimiz projede, bir viral film kurguladık ve filmin merkezine bunalımdaki rakip lastikleri yerleştirdik.

Yarattığı viral etkiyle ve merak uyandıran yapısıyla kısa sürede 500 binin üzerinde kişi tarafından izlenmeyi başaran video, Türkiye’den çıkan viral projeler arasında en çok izlenenlerden bir tanesi olmayı başardı.

İsterseniz, projenin detaylarını size Japon bilimadamımız açıklasın:

Bilimadamımızın da belirttiği gibi, “yüksek performans, üstün yol tutuş ve geleceğin teknolojisi, Bridgestone Potenza S001’de bir araya geldi. Diğer lastikler bunalıma girmekte çok haklı. Türk mühendisliğini Japon teknolojisiyle birleştiren Bridgestone’la başa çıkmak çok zor.”

Yeni Potenza S001: Hız ve performans için üretildi. En iyiler tarafından test edildi. Mutlak viraj hakimiyeti ve kontrolü, ıslak ve kuru zeminde yüksek performansı ve kısa fren mesafesiyle sınıfının en iyisi. Dünyanın en iyi otomobilleri için yollardaki kusursuz performans!

Potenza S001’le tanışmak için tıklayın.