DELİNSE DE YOLA DEVAM EDER!

Saatte 80 kilometre süratle, 80 kilometre daha yol katedebilirsiniz.

Aracınıza Özel

DriveGuard, TPMS olarak da bilinen Lastik Basınç İzleme Sistemi ile donatılmış, her binek araçla uyumlu kullanılabilen komple bir güvenlik çözümüdür.

TPMS lastiğin içindeki hava basıncını takip etmek için tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem araçtaki alıcıya bir sinyal göndererek çalışır. Basınç belli bir seviyenin altına düştüğünde aracın panelindeki gösterge sürücüyü uyarır.

80
km
80
km/s*

Emniyet

Patlama riskini ve patlama sonucu yaşanan problemleri ortadan kaldırmak isteyen ve emniyetini önemseyen sürücüler için tasarlanmıştır.Yenilikçi DriveGuard teknolojisi, patlama sonrası, 80 km hızla 80 km’ye kadar güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Islak Zemin Performansı

Avrupa Birliği etiketleme regülasyonuna göre, Bridgestone DriveGuard Lastikleri kısa fren mesafesi sayesinde, alanında en iyi ıslak zemin etiket değerlerine (A) sahiptir.

Konfor

Bridgestone DriveGuard ile patlama sonrası yanlızca emniyetli bir sürüş deneyimlemezsiniz, emniyetinize ek olarak konforlu yolculuğa kaldığınız yerden devam edersiniz.

Patentli
Cooling Fin
(Soğutma Kanatçıkları)
Teknolojisi

Özel Karışımlı
Güçlendirilmiş
Yanaklar

Lastiğiniz Her Ne Şekilde Delinirse Delinsin,

Bridgestone DriveGuard Sizi Yolda Bırakmaz

DriveGuard sürüş esnasında, yolda gizlenmiş lastiğinizi delebilecek her türlü maddeden korunmanıza yardım eder.

İster buzlanmış bir cam parçası lastiğinizin yanağını kessin, ister yola gömülmüş bir çivi sırt ortasını delsin; DriveGuard lastikleri sayesinde saatte 80 kilometreye ulaşan bir süratle, güvenle 80 kilometre daha yol katedebilirsiniz.*

* Lastik hasar anı sonrası gidilebilecek mesafe; araç ağırlığı, hava şartları ve TPMS’in ne zaman yandığına göre değişebilir. Avrupa Birliği Etiketleme Regulasyonu’na göre, Bridgestone Driveguard Lastikleri kısa fren mesafesi sayesinde alanında en iyi ıslak zemin etiket değerine (A) sahiptir.

DriveGuard Ebatları

Lastiğinizi Hemen DriveGuard'la Değiştirin

Fill in your details to stay up to date with the latest news and innovations from Bridgestone.

?

€113.43
Recommended retail price
Preferred method of contact

Thank you!