Site takip
Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone Bridgestone

HABERLER

11.12.2009

Kışı seviyorum Bridgestone’a güveniyorum

Bridgestone Kazandırıyor

Bridgestone’un kışı sevenler ve lastiğine güvenenler için hazırladığı www.lastigimeguveniyorum.com sitesi, sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Bridgestone, yeni sitesi www.lastigimeguveniyorum.com ile katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtıyor. Site; kış aylarında, Bridgestone kış lastikleriyle sürüş konforu ve performanstan ödün vermeyen kullanıcıların yanı sıra diğer markaları tercih eden katılımcılara da ödül kazanma şansı sunuyor.

Gülümse kazan; Lastiğine güven, gülümse, fotoğrafını çek, ödülü kazan Bridgestone’un ödül kampanyasında, lastiğine güvenerek araçlarının sürüş konforu ve performansıyla kışın da gülenler bir kez daha kazanacak. Kış ayları süresince, aracının içinde gülen anlarını fotoğraflayan kullanıcılar, bu fotoğraflarıwww.lastigimeguveniyorum.com sitesine yükleyecek ve linkini facebook, Twitter, flickr gibi sosyal ağlarda veya bloglarda arkadaşlarıyla paylaşacaklar. Güzel ve sıcak bir gülümsemeyle arkadaşlarından en çok puanı alan kullanıcılardan ilk üçe girenler, çok özel hediyeleri kazanma şansını yakalayacak.

Kampanya sonunda en fazla puanı alan fotoğrafın sahibi, iPhone 3G S kazanırken, ikinciye 10.1 MP Sony Cybershot, üçüncüye ise 4 adet Bridgestone Kış Lastiği hediye edilecek.

Oyna kazan; Bridgestone lastik puzzel’ını en kısa sürede çöz, ödülü kap Sitede ayrıca kampanya süresince devam edecek bir puzzle yarışması da yer alacak. Bridgestone’un kış lastiklerinin görsellerinden birini seçen katılımcılar arasında puzzle’ı en kısa sürede tamamlayan ilk 10 kişi, Bridgstone USB-Araç Isıtmalı Termos kazanacak. Ayrıca oyunu oynayan her 100’üncü kişiye ‘I Love Winter’ yazılı bir atkı hediye edilecek. Yarışmada, puzzle’ı en hızlı çözen katılımcı ise, iPhone 3G S kazanacak.