Lastik Oteli Olduğunu Biliyor muydunuz?

Lastik Oteli Olduğunu Biliyor muydunuz?
Aracınıza uygun lastik ebadını bulun
Lastik Ara
Fiyat listesine göz atın
Fiyat Listesi
Size en yakın hizmet noktasını bulun
Bayiler

Kış ve yaz lastiklerinizi kullanmadığınız dönemlerde yeterince uygun koşullarda muhafaza edebiliyor musunuz? Uygun saklama alanınız yoksa ne kadar zorlandığınızı tahmin edebiliyoruz. İşte bu yüzden sizi Bridgestone lastik oteli ile tanışmaya davet ediyoruz.

İlk defa duyanlar için kulağa biraz garip geliyor olabilir. Ama yanlış duymadınız kullanmadığınız dönemlerde lastiklerinizi uygun koşullarda saklamanızı sağlayacak bir lastik oteli var! Brisa’nın onay sertifikası vermiş olduğu depolarda, sigortalı olarak saklanması amacıyla oluşturulan lastik otelleri, lastiklerinizi en iyi şekilde muhafaza ederken teknik bakımlarını da yapıyor.

Hem yer kaplama derdine son vermek hem de zamanı geldiğinde lastiğinizi sorunsuz bir şekilde kullanmanız için size en yakın hizmet veren bir lastik otelinde yer ayırtmak istemez misiniz? Lastik saklama ve depolama sorununuza son veren bu muhteşem uygulamanın ayrıca size birçok da faydası bulunuyor.

Lastik Otelinin Avantajları Nelerdir?

Lastik oteli kavramı ile yeni tanışanlar için neden böyle bir hizmet almaları gerekiyor, kısaca bahsedelim.

·        Öncelikle, lastik değişimi ve lastik taşıma esnasında ağır kaldırma sebebi ile oluşacak sağlık problemleri için büyük bir kolaylık sağlıyor. Her sene en az iki kez değişen ve her bir lastiği tek tek kaldırma, bir yerden bir yere taşıma, muhafaza etme gibi rutinlere sarf ettiğiniz efor, lastik oteli hizmeti sayesinde son buluyor. İşinde uzman olan eğitimli teknisyenlerimiz gelerek, sizin yerinize lastiklerinizi değiştiriyor ve değişen lastikleri saklamak üzere oteline götürüyor.

·         Lastikleriniz lastik saklama koşullarına uygun bir şekilde konaklıyor. Yani, güneş ışığı almayan kuru ve serin ortamlarda bir sonraki döneme kadar güvenle korunuyor.

·        Size yer konusunda da tasarruf sağlayan bu depolama hizmeti aynı zamanda lastiklerinizi sigortalı bir şekilde muhafaza ediyor.

·        Lastik değişim zamanı geldiğinde de sizin bunun için ekstra bir yer aramanız gerekmiyor. Uzman ekibimiz lastiklerinizi olduğunuz yere getirerek değişimi gerçekleştiriyor.

Belirli bir ömre sahip olan lastiklerin, iyi korunmadığı takdirde mevcut ömrü de kısalıyor. Lastik oteli sayesinde lastiğinizi koruyabilir ve mevcut fonksiyonlardan en iyi şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz.

İstediğiniz Her Yerde Lastiğinizi Değiştirin!

Burada aklınıza şu soru takılıyor olabilir. “Lastiklerimi istediğim yerde değiştirebilir miyim?” Evet, lastiklerinizi istediğiniz her yerden değiştirebilirsiniz! Lastik değişim zamanı geldiğinde lastik oteline gitmek zorunda değilsiniz. Saklamak üzere göndereceğiniz lastiklerinizi, otel hizmeti bulunduğunuz yere gelerek, lastiğinizin değişimini sizin yerinize gerçekleştiriyor. Böylece sizin bu gibi detaylarla uğraşma ve zaman harcama sorununuz da çözülmüş oluyor.

Lastik Oteli Hizmeti ile Lastiğinizin Ömrünü Uzatın!

Lastiğinizi oluşturan kimyasallar zamanla ilk günkü özelliklerini kaybediyor. Bunda kullanımın ve uygun koşullarda saklanmıyor olmasının payı oldukça büyük. Bu sebeple kullanılmayan dönemde lastiğinizi iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekiyor.

Hem araç hem de sağlam bir sürüş için lastiklerin düzenli kontrolü ve teknik gereksinimlere uygun olarak depolanması lastik otelinde sizin yerinize eğitimli teknisyenler tarafından yapılıyor. Böylece düzenli kontrol, doğru bakım ve saklama hizmeti ile lastiğinizin ömrü kısalmıyor!

Hemen size en yakın bayiyi seçerek lastik oteli hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alın!